بررسی بلوط و درخت ان

مطالب دیگر:
📂پاورپوینت تاسیسات و تجهیزات شهری با موضوع بررسی آرامستان ها 📂آموزش از هم پاشیدن قوری در تری دی مکس📂آموزش رندر 360 درجه با قابلیت چرخش در رندر در تری دی مکس📂Pocket Atlas of Human Anatomy📂مبانی تجزیه و تحلیل صورت های مالی 📂تحقیق آماده ؛ فلز چدن📂آموزش ساخت تصویر 360 درجه در فتوشاپ📂جوشکاری قطعات متالوژی پودر (ترجمه + فایل ورد + پاورپوینت)📂تحقیق آماده ؛ روانشناسی (روانشناسی چیست)📂نکات عملی نمونه برداری با ADC در مخابرات📂تحقیق درباره انواع خودرو های با باقابلیت پارک اتومات📂برنامه نوشته شده توسط متلب برای محاسبه کلیه پارامتر های دو چرخ دنده ساده درگیر 📂برنامه نوشته شده درنرم افزار متلب برای محاسبه و رسم جدول تعداد دندانه چرخ دنده ساده در زاویه فشار 25 درجه📂تحقیق آماده؛ شیوه نوین مدیریت اطلاعات فرودگاهی و بررسی آثار آن بر ایمنی پرواز📂برنامه نوشته شده توسط متلب برای محاسبه سرعت دوران بازو و نسبت تبدیل با داشتن تعداد دندانه و دور در چرخدنده خورشیدی📂مقدمه ای بر رادیونرم افزار (SDR)📂پاورپوینت کامل خانه آبشار📂برنامه نوشته شده توسط متلب برای رسم منحنی اینولوت که در دندانه چرخ دنده به کار می رود📂ایجاد یک مکانیزم سه بعدی سازی📂پاورپوینت اقلیم تهران
بلوط,درخت|اِن ایی|neu
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان بررسی بلوط و درخت ان آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 9 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
مقدمه
کلمه بلوط را می‌توان به صورت عمومی در مورد صدها گونه درخت از رده Quercus بکار برد. این رده ، بومی نیمکره شمالی است که شامل گونه‌های برگریز و همیشه سبز می‌باشد که از نواحی سردسیر تا گرمسیری آسیا و آمریکا گسترش دارند. درخت بلوط ، درختی آشنا و تنومند است که برگ‌هایش در زمستان می‌ریزد و طول آن تا چهل متر می‌رسد و شاخ و برگ‌های آن دورا دور تنه‌ درخت را که پوستی صاف و خاکستری رنگ دارد و با گذشت سالیان شکافهایی بر می‌دارد، می‌پوشانند. برگ‌های دوک مانند آن در هر طرف 3 تا 7 لوب دارند و گل‌های شاتوتی در کنار آنها ظاهر می‌شوند. در فصل پاییز گل‌های بارور درخت ماده ، میوه‌های بلوط به رنگ قهوه‌ای مایل به سبز را تولید می‌کنند.