بررسی بیماریهای مهم سیب زمینی

مطالب دیگر:
🔑بررسی و مطالعه انواع کيفري حدود ( تعداد حدود اسلامي )🔑چگونه پرسش هاي دانش آموزان را پاسخ دهيم ؟🔑بررسی مدل خلق سیستم مدیریت روابط مشتری (CRM)🔑بررسی سبک شناسی معماری ایران و اصول معماری ایرانی و ساختار و آثار سبک های مختلف معماری ایرانی🔑مقايسه خودپنداره و خويشتن پنداري در میان دانشجويان دختر با آرايش و بدون آرايش🔑بررسی تاثیر دوستی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان براساسمسزان توانمندی مالی آنان هماره با نمونه مورد🔑بررسي عملكرد الگوهاي ترسيمي در كودكان عادي و عقب مانده ذهني هماره با نمونه موردی🔑بررسي رابطه بين پرخاشگري والدين وافسردگي كودكان همراه با نمونه موردی🔑بررسي عوامل مؤثر بر انگيزش كاركنان آموزش و پرورش همراه با نمونه موردی🔑بررسی و تحلیل علل گرایش جوانان به مُد و مُدپرستی🔑بررسی رابطه میان سلامت عمومي و رضايت شغلي معلمين آموزش و پرورش🔑دانلود گزارش کارآموزی در شرکت صنایع پلاستیک پوشینه🔑بررسی نقش ريشه در دختان و انواع پايه ها و اهمیت پایه های درختان ميوه مختلف در سازگاري با عوامل🔑بررسی تاریخچه و ارزش اقتصادی و غذایی میوه انگور🔑مقایسه ویژگی های سخت ورزی در بین دانشجویان ممتاز و دانش جویان مشروطی دختر همراه با نمونه موردی🔑بررسی نقش و اهمیت ورزش بر سلامت روانی دانشجویان همراه با نمونه موردی🔑پروژ ه درس فنون و فروش (تاريخچه بيمه و خدمات بيمه اي)🔑بررسی رابطه بین سلامت روانی و سازگاری اجتماعی هماره با نمونه موردی🔑بررسى علل گرايش جوانان به مواد مخدر صنعتي همراه با نمونه موردی🔑بررسي رابطه ي بين خلاقيت و ويژگي هاي شخصيتي (درونگرايي و برونگرايي) همراه با نمونه موردی
پوسیدگی ریشه,سیب زمینی|اِن ایی|neu
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان بررسی بیماریهای مهم سیب زمینی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 7 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::
پوسیدگی ریشهعلائم بیماری: علائم بیماری در روی غده سیب زمینی نیز به صورت تشکیل اسکلروت های سیاه رنگی است که سطحی بوده و با آب شسته نمی شوند. زمانی که غده های آلوده به اسکلروت در خاکهای مرطوب کاشته شوند جوانه های روی غده می میرند و یا در رشد آنها وقفه ایجاد می شود. در روی ساقه هایی که از غده آلوده می رویند زخم ایجاد می شود. علائم این بیماری در مزرعه به صورت کوتولگی بوته، ارغوانی شدن برگها، پیچیدگی و زردی برگها در بوته های آلوده دیده می شوند. مناسبترین حرارت برای جوانه زنی اسکلروت ها 23 درجه میلی گراد است. این بیماری علاوه بر سیب زمینی بسیاری از گیاهان زراعی دیگر از جمله حبوبات، گیاهان روغنی، پنبه و کلم را نیز آلوده می کند.